Sušené Hovädzie Mäso 25 g

2,75 €
S DPH
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

Sušené hovädzie mäso bez pridaných konzervantov a farbív
  • Doručenie nad 49€ ZDARMA! Doručenie nad 49€ ZDARMA!
  • Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní
  • Overený Slovenský obchod Overený Slovenský obchod

Sušené hovädzie mäso FINE GUSTO. Už z názvu spoločnosti Fine Gusto Nature vyplýva, že jej hlavným cieľom je vyrábať a baliť kvalitné, prvotriedne a nutrične hodnotné potraviny bez pridaných konzervantov a farbív. To všetko s minimálnou uhlíkovou stopou a s ohľadom na ekologický prístup ku spracovaniu potravín. Ručná výroba v kombinácii s najmodernejšími technológiami a ekologickým prístupom k spracovaniu, odlišuje výrobky od ostatných rýdzo komerčných veľkovýrobcov.

Hovädzie plátky
Jemne nasolené plátky silné 4 mm, sušené po dobu niekoľkých hodín si zachovávajú chuť naozajstného mäsa. Nasušené plátky sú následne ručne krájané na veľkosť, ktorá padne zákazníkovi presne do ruky.

Nutričné hodnoty na 100g výrobku
Energia 1243 kJ/310 kcal
Tuk 4,2 g
Sacharidy 0 g
Bielkoviny 64 g
Sol 4,8 g

Doplňujúce informácie o produkte: Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Nový produkt
991203891

Špecifické referencie