Super 7 1300 g

33,90 €
S DPH Ihneď k odoslaniu
Príchuť
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Scitec Nutrition Super 7 je receptúra zo 7 kvalitných bielkovín

 

Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní

 

Doručenie nad 49€ ZDARMA!

 

Overený Slovenský obchod

Scitec Nutrition Super 7 je bielkovinovou zmesou veľmi vysokej kvality, zložený zo 7 druhov kvalitných bielkovín živočíšneho pôvodu, okrem iného aj z vaječnej bielkoviny a kazeínu. Obsahuje aj ultrafiltrovaný bielkovinový izolát, ktorý v prirodzenom pomere obsahuje ne-denaturovaný micelárny kazeín a srvátku. Naša formula tiež obsahuje patentovanú PeptoPro bielkovinovú hydrolyzátovú zložku. PeptoPro je štiepený enzymaticky, preto pozostáva z malých aminokyselinových peptidov (reťazcov). SUPER 7 zabezpečuje úplné aminokyselinové spektrum, vrátane 9-tich aminokyselín (menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Metionín, Fenylalanín, Treonín, Triptofán, Valín), ktorých príjem je nevyhnutný, pretože tieto si organizmus nedokáže sám vytvoriť.

Scitec Nutrition Super 7vynikajúce? Množstvo extra účinných látok. Jednou skupinou sú esenciálne mastné kyseliny, konjugovaná kyselina linolová (CLA) a olej z ľanových semien, ktoré sú zdrojom kyseliny alfa-linolovej (ALA). Druhá skupina aktívnych účinných látok sa skladá z tráviacich enzýmov, Papaínu a Bromelaínu. A k tomu všetkému Scitec Nutrition Super 7 neobsahuje aspartám a vyznačuje sa vynikajúcimi chuťovými vlastnosťami a krémovou konzistenciou. Je vynikajúcou voľbou pre použitie pred spánkom. Scitec Nutrition Super 7 sa vyznačuje vysokým obsahom bielkovín a bielkoviny prispievajú k udržiavaniu svalovej hmoty, k ich rastu a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.?

?Vedecky dokázané, Tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Dávkovanie:
Užívajte 2-4 dávky denne v závislosti od vášho príjmu bielkovín počas dňa. Najvhodnejšie dávky sú ráno po prebudení sa, 45 minút po tréningu a pred spaním.

Každá dávka (30 g) obsahuje:
Kalórie 118 Kcal
Bielkoviny 20,5 g
Sacharidy 3,5 g
Cukry 3 g
Tuky 1,8 g
Cholesterol 52 mg
Sodík 48 mg
Draslík 137 mg
Digestive Enzyme Blend 21 mg

Zložky:
SUPER 7 Protein blend (CFM Cold-Filtrated Whey Protein Concentrate 80%; Ultrafiltered Milk Protein Isolate providing Undenatured Micellar Casein And Whey In Natural Ratio; Cross-Flow Ultrafiltrated And Microfiltrated Whey Protein Isolate; Enzymatically broken down PeptoPro® Milk Protein Hydrolysate Providing ~60% Small Amino Peptides; Agglomerated And Instantized Cross-Flow Membrane Filtrated Whey Protein Concentrate; Egg White Protein; Sodium Caseinate), Dextrose, L-Glutamine, Papain, Bromelain, Flax Seed Oil Powder, Conjugated Linoleic Acid Powder, Cocoa Powder, Natural And Artificial Chocolate Flavors, Carrageenan, Xanthan Gum, Acesulfame-K, Sucralose

Doplňujúce informácie o produkte: Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Nový produkt
991202412
1 ks

Špecifické referencie

ean13
5999100005686