Proteinella je vynikajúca nátierka so zvýšeným obsahom bielkovín
  • Novinka
  • Proteinella je vynikajúca nátierka so zvýšeným obsahom bielkovín
  • Úžasná nátierka Proteinella neobsahuje pridané cukry a palmový olej

Proteinella 200 g

HealthyCO AB
4,99 €
S DPH
Príchuť
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

Skvelá nátierka Proteinella je určená tým, ktorí chcú zahnať chuť na sladké „sladkou pochúťkou“ a zároveň dodať telu prospešné živiny a nie prázdne kalórie.

 

Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní

 

Doručenie nad 49€ ZDARMA!

 

Overený Slovenský obchod

Proteinella je úžasná novodobá nátierka s nízkym obsahom cukru a obohatená o proteíny.

Výhody nátierky Proteinella:
- Navyše nespôsobuje kazenie zubov a časť tohoto alkoholického cukru sa nevstrebáva do krvi.
- Ďalej obsahuje aj vlákninu, ktorá spomaľuje vstrebávanie cukrov a tým ešte viac spomaľuje zvyšovanie cukru v krvi.
- A čo tuky? Tie sú zastúpene v pomernom množstve a to predovšetkým z lieskových orieškov a kakaa, ktoré obsahujú okrem zdraviu prospešných tukov aj prirodzený obsah antioxidantov a vitamínov.
- Neobsahuje palmový olej.

Maltitol, ktorý Proteinella obsahuje, je vlastne alkoholický cukor s kalorickou hodnotou o asi 70% menšou ako bežný cukor. Významným plusom maltitolu je, že má asi o polovicu nižší glykemický index ako sacharóza (bežý cukor), to znamená, že nedvíha hladinu cukru v krvi ako bežný cukor. Proteinella je preto vhodná práve pre tých, ktorí nechcú prijímať sladkosti ale aj pre diabetikov.

Pokiaľ hľadáte skvelú náhradu za sladkosti, Proteinella splní Vaše očakávania ako po nutričnej stránke tak aj chuťovej.
Želáme Vám dobrú chuť.

Proteinella je skvelá nátierka ktorá obsahuje pridané bielkoviny a navyše je bez pridaných cukrov

Nutričné hodnoty Proteinella
Príchuť: Lieskovo čokoládová
Výživové hodnoty na 100 g: Energia( Kj/Kcal) 2057/496,Tuky 35,2g, z toho nasýtené mastné kyseliny 7,7g, sacharidy 44,9g, z toho cukry 6,6g, vláknina 2,5g, bielkoviny 13,2g, soľ 0,18g

Príchuť: Biela čokoláda
Výživové hodnoty na 100 g: Energia( Kj/Kcal) 2187/528, Tuky 39,2g, z toho nasýtené mastné kyseliny 8,6g, sacharidy 43,8g, z toho cukry 7,3g, vláknina <0,1g, bielkoviny 14,2g, soľ <0,10g

Zloženie Proteinella
Príchuť: Lieskovo čokoládová
Zloženie: sladidlo- polyol(maltitol), srvátkový proteínový koncentrát-WPC (obsah 12%), lieskové oriešky (10%), sladká sušená srvátka (z mlieka), odtučnený kakaový prášok (6,5%), kakaové maslo, slnečnicový olej, kokosový olej, emulgátor: lecitín (slnečnica), vanilkový extrakt

Príchuť: Biela čokoláda
Zloženie: sladidlo: maltitol, slnečnicový olej, pena mlieka (13%), koncentrát srvátkového proteínu (z mlieka) (12%), kakaové maslo, kokosový olej, emulgátor: lecitín (slnečnica), vanilkový extrakt.

Doplňujúce informácie o produkte: Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Nový produkt
991300125

Špecifické referencie

ean13
7350021421630