Ornithine 100 kapsúl

12,26 €
S DPH
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

Scitec Nutrition Ornithine je aminokyselina pre regeneráciu a tvorbu rastového hormónu
 

Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní

 

Doručenie nad 49€ ZDARMA!

 

Overený Slovenský obchod

Aminokyselina l-ornitín tvorí centrálnu časť karbamidového cyklu. Hlavná výhoda karbamidového cyklu je biosyntéza arginínu, pri ktorom je ornitín prechodnou látkou v tomto procese výmeny látok. V kruhu hadcore kulturistov patrí kombinácia užívania 1 gramu ornitínu, 2 gramov arginínu spolu s glutamínom, medzi veľmi obľúbenú kombináciu.

Dávkovanie:
Odporúčajú sa 1-2 kapsule Ornitínu pred spánkom. V závislosti od cieľov sa odporúča užitie ďalšej kapsule pred tréningom.

 

Každá dávka (1 kapsula) obsahuje:
L-ornitín 700 mg

Zložky:
L-Ornithine HCl, Capsule Shell (Bovine Gelatin; Colors: Candurin Silver Fine, Brilliant Black, Black Iron Oxide), Anti-Caking Agent (Magnesium Stearate)

Doplňujúce informácie o produkte: Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Nový produkt
991202977

Špecifické referencie