OAT ´N´ WHEY 92 g

1,50 €
S DPH Ihneď k odoslaniu
Príchuť
Množstvo
Posledné kusy v sklade
Scitec Nutrition Oat ´N´ Whey je kompletná náhrada stravy z dokonalých komponentov
  • Doručenie nad 49€ ZDARMA! Doručenie nad 49€ ZDARMA!
  • Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní
  • Overený Slovenský obchod Overený Slovenský obchod

Ovos je pre mnoho ľudí obľúbenou potravinou, bez toho, či vykonávajú ťažkú fyzickú prácu alebo nie. Pre zvýšenie pohodlia sme v tomto produkte zmiešali ovos so srvátkovou bielkovinou, čím sme vytvorili také jedlo, ktoré možno pre podporu fyzického výkonu konzumovať kedykoľvek počas dňa. Pridaná bielkovina je výlučne srvátkového pôvodu. Bielkoviny sú zdrojom životu dôležitých aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre množenie tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto Scitec Nutrition Oat ´N´ Whey prispieva k zvyšovaniu objemu svalovej hmoty a k jej udržiavaniu.?

Bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné aminokyseliny, vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať v strave (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného a v tele uloženého dusíka z danej bielkoviny, teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka.

Netto využitie bielkovín (NPU- Net Protein Utilisation) nám udáva v percentách množstvo prijatého dusíka , ktoré zostáva v tele. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zase porovnáva pomer vstrebaného množstva dusíka a zadržaného dusíka v tele. Biologická hodnota závisí od NPU a stráviteľnosti. Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým aminokyselinovým zastúpením, preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako pri mäse, rybách, mlieku a sóji.

?Vedecky dokázané, Tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Dávkovanie:
Rozmiešajte denne  1- 3 dávky denne v 400ml vody alebo mlieka. Užívajte podľa potreby a telesnej hmotnosti ako plnohodnotnú náhradu hlavných jedál.

Každá dávka (92 g alebo 1 vrecko) obsahuje:
Kalórie 354 Kcal
Tuky celkom 6 g
Nasýtené tuky 3 g
Cholesterol 34 mg
Sodík 380 mg
Draslík 365 mg
Sacharidy celkom 40 g
Cukry 3 g
Vlákniny 6 g
Bielkoviny 35 g

Extra Amino Complex 2747 mg
(Dextrose, Taurine)

Zložky:
Oat flour, Ultrafiltered whey protein concentrates (containing lactoglobulin, lactoferrin, lactalbumin and immunoglobulin protein microfractions), Dextrose, Cocoa Powder (10-12%), Natural and Artifical Flavors (Chocolate, Vanilla Cream), Flavor enhancers: Sodium Chloride, Sweeteners (Acesulfame-K, Sucralose), Thickener: Xanthan gum, Taurine.
 
Vanilla: natural and artificial flavor (vanilla)
Chocolate: cocoa powder, natural and artificial flavors (vanilla cream, chocolate)
Strawberry: natural and artificial flavor (strawberry), color (strawberry red)

Doplňujúce informácie o produkte: Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Nový produkt
991203715
1 položky

Špecifické referencie

ean13
5999100002579