Mega BCAA 1400 90 kapsúl

13,16 €
S DPH
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

Scitec Nutrition Mega Bcaa 1400 obsahujú esenciálne aminokyseliny BCAA pre budovanie svalovej hmoty
  • Doručenie nad 49€ ZDARMA! Doručenie nad 49€ ZDARMA!
  • Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní
  • Overený Slovenský obchod Overený Slovenský obchod

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria dôležitú skupinu esenciálnych aminokyselín. Patria sem: leucín, izoleucín a valín. Aminokyseliny BCAA patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín, nazývaných esenciálnymi z toho dôvodu, že si ich telo nedokáže vytvoriť. Preto je ich potrebné prijať potravou alebo doplnkami výživy. Druhým dôležitým faktom je to, že esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria 35 percent všetkých zásob esenciálnych aminokyselín vo svalových bielkovinách. Naša formula obsahuje aj vitamíny B5, B6 a B12. Tieto vitamíny prispievajú k normálnej tvorbe energie látkovou premenou, a tiež k tlmeniu vyčerpanosti a pocitu únavy. Vitamín B5 (kyselina pantoténová) prispieva k správnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a neurotransmiterov. Vitamín B6 prispieva k správnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu. Spolu s vitamínom B12 prispievajú k normálnej činnosti imunitného systému.?

?Vedecky dokázané, Tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Dávkovanie:
Užívajte denne 1 - 3 dávky pred a po tréningu a v čase keď hrozí nebezpečenstvo katabolizmu, napr. pred spánkom.

Každá dávka (2 kapsule) obsahuje:
Vitamín B5 5,3 mg
Vitamín B6 1,3 mg
Vitamín B12 0,67 mcg
L-leucíne 1250 mg
L-izoleucín 625 mg
L-Valín 625 mg

Zložky:
L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, Calcium D-Pantothenate, Pyridoxine HCl, Cyanocobalamin, Carrier (Microcrystalline Cellulose), Gelatin (capsules)

 

Doplňujúce informácie o produkte: Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Nový produkt
991200959

Špecifické referencie