Mega BCAA 1400 120 kapsúl

14,95 €
S DPH
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

Scitec Nutrition Mega Bcaa 1400 obsahujú esenciálne aminokyseliny BCAA pre budovanie svalovej hmoty
 

Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní

 

Doručenie nad 49€ ZDARMA!

 

Overený Slovenský obchod

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria dôležitú skupinu esenciálnych aminokyselín. Patria sem: leucín, izoleucín a valín. Aminokyseliny BCAA patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín, nazývaných esenciálnymi z toho dôvodu, že si ich telo nedokáže vytvoriť. Preto je ich potrebné prijať potravou alebo doplnkami výživy. Druhým dôležitým faktom je to, že esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria 35 percent všetkých zásob esenciálnych aminokyselín vo svalových bielkovinách. Naša formula obsahuje aj vitamíny B5, B6 a B12. Tieto vitamíny prispievajú k normálnej tvorbe energie látkovou premenou, a tiež k tlmeniu vyčerpanosti a pocitu únavy. Vitamín B5 (kyselina pantoténová) prispieva k správnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a neurotransmiterov. Vitamín B6 prispieva k správnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu. Spolu s vitamínom B12 prispievajú k normálnej činnosti imunitného systému.?

?Vedecky dokázané, Tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Dávkovanie:
Užívajte denne 1 - 3 dávky pred a po tréningu a v čase keď hrozí nebezpečenstvo katabolizmu, napr. pred spánkom.

Každá dávka (2 kapsule) obsahuje:
Vitamín B5 5,3 mg
Vitamín B6 1,3 mg
Vitamín B12 0,67 mcg
L-leucíne 1250 mg
L-izoleucín 625 mg
L-Valín 625 mg

Zložky:
L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, Calcium D-Pantothenate, Pyridoxine HCl, Cyanocobalamin, Carrier (Microcrystalline Cellulose), Gelatin (capsules)

 

Doplňujúce informácie o produkte: Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Nový produkt
991200741

Špecifické referencie