Mega Arginine 120 kapsúl

19,75 €
S DPH
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

Scitec Nutrition Mega Arginine sú kapsule so silnou dávkou arginínu

 

Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní

 

Doručenie nad 49€ ZDARMA!

 

Overený Slovenský obchod

L-arginín je podmienečne esenciálnou aminokyselinou, čo znamená, že za normálnych okolností si ho ľudský organizmus dokáže vytvoriť v takom množstve, ktoré potrebuje. Pri nedostatočnom stravovaní sa, alebo pri ťažkej fyzickej námahe nedokáže biosyntetický kanál vytvárať dostatočné množstvo arginínu, preto je nutné chýbajúce množstvo dopĺňať stravou alebo doplnkami výživy. Pretože je reč o nitrix-oxide (NO), veľmi dôležitej základnej látke kreatínu, užívanie arginínu je v kruhu atlétov a kulturistov všeobecnou praxou. Užívanie kapsúl s obsahom vysokých dávok arginínu je najľahším spôsobom pokrytia potrieb pre organizmus.

Dávkovanie:
Užívajte 2-4 kapsule 30 min pred tréningom. Pre zlepšenie výsledkov, užite ešte jednu kapsulu ráno po prebudení.

Každá dávka (1 kapsula) obsahuje:
L-arginín 1300 mg

Zložky:
L-arginín HCL, hovädzia želatína, látka zabraňujúca hrudkovateniu: stearát horečnatý; farbivá: dioxid titaničitý, oxid čierneho železa, Brilliant Black BN

 

Doplňujúce informácie o produkte: Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Nový produkt
991200133

Špecifické referencie