EGG Pro 930 g

24,50 €
S DPH
Príchuť
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

Scitec Nutrition Egg Pro je pôvodný zlatý štandard bielkovín z vaječného bielka
  • Doručenie nad 49€ ZDARMA! Doručenie nad 49€ ZDARMA!
  • Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní
  • Overený Slovenský obchod Overený Slovenský obchod

Bielkovina vysokej kvality sa vyznačuje optimálnym zložením nenahraditeľných aminokyselín, ktoré zabezpečujú potreby pre ľudský organizmus a majú dobrú stráviteľnosť. Väčšinu bielkovín živočíšneho pôvodu, vrátane vaječnej bielkoviny, možno považovať za bielkovinu vysokej kvality. Vaječný proteín je jeden z komplexných bielkovín, ktoré kulturisti používali s obľubou. Využívajú ho v mnohých vedeckých prácach ako základný štandard, ku ktorému prirovnávajú všetky ostatné bielkoviny. Veľkou prednosťou produktu Scitec Nutrition Egg je, že nie je mliečnou bielkovinou a preto ho môžu konzumovať aj osoby citlivé na laktózu. Bielkoviny, dusík a nenahraditeľné zdroje aminokyselín prijaté potravou, sú potrebné pre stavbu tkanív a ich zachovanie, preto Scitec Nutrition Egg prispieva k udržiavaniu svalovej hmoty, jej rastu a tiež k zachovaniu zdravia kostí?.

*Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Dávkovanie:
Rozmiešajte 1 dávku v 300 ml vody, mlieka alebo iného nápoja. Denne sa odporúča užívať 1 - 2 dávky Scitec Nutrition Egg Pro. Užívanie je možné s jedlom pre doplnenie bielkovinového obsahu a samostatne po tréningu alebo pred spánkom.

Každá dávka (30 g) obsahuje:
Kalórie 97 Kcal
Tuk celkom 0 g
Cholesterol 0 mg
Sodium 290 mg
Sacharidy celkom 2 g
Cukor 2 g
Bielkoviny 22 g
Amino Complex 1810 mg
(Taurine, Dextrose)

Typický aminokyselinový profil (g / 100 g)
L-Alanine              4,7
L-Arginine 4,4
L-Aspartic Acid 8,3
L-Cysteine 2,1
L-Glutamic Acid 10,8
Glycine 2,8
L-Histidine 1,8
L-Isoleucine * 4,6
L-Leucine * 6,8
L-Lysine * 5,5
L-Methionine * 2,8
L-Phenylalanine * 4,7
L-Proline               3,2
L-Serine 5,6
Taurine 1,0
L-Threonine * 3,7
L-Tryptophan * 1,0
L-Tyrosine 3,2
L-Valine * 5,2
* Esenciálne aminokyseliny

Zložky:
Egg White Protein, Dextrose, Cocoa Powder (10-12%), Flavoring (Vanilla, Chocolate), Flavor Enhancer (Sodium Chloride), Thickener (Xanthan Gum), Artificial Sweeteners (Acesulfame K, Sucralose), Taurine.

 

Doplňujúce informácie o produkte: Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Nový produkt
991201520

Špecifické referencie

ean13
728633104765