Carni X liquid 40000 500 ml

14,50 €
S DPH
Príchuť
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

Scitec Nutrition Carni - X Liquid 40 000 je účinný, rýchlo - vstrebávajúci sa tekutý karnitín
  • Doručenie nad 49€ ZDARMA! Doručenie nad 49€ ZDARMA!
  • Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní
  • Overený Slovenský obchod Overený Slovenský obchod

Výhody:
- 40 000 MG L - KARNITÍNU VO FĽAŠI
- 1 000 MG L - KARNITÍNU V 1 DÁVKE
- NEOBSAHUJE TUKY
- OBOHATENÝ O VITAMÍN C
- 40 DÁVOK V BALENÍ

Scitec Nutrition Carni - X Liquid 40 000 je účinný, rýchlo - vstrebávajúci sa tekutý karnitín. Karnitín je bezpečná živina zastúpená v potravinách. Táto aminokyselina sa v istom množstve produkuje aj v ľudskom organizme, pričom má rozhodujúcu úlohu pri odbúravaní tukov, ako aj pri energizácií nášho organizmu. Mastné kyseliny uvoľnené z tukových tkanív sa premiestnia jedine pomocou karnitínového transportného systému a nakoniec sa spaľujú v mitochondriách. Karnitín napomáha udržať normálnu srdcovú funkciu, zabraňuje nahromadeniu kyseliny mliečnej vo svaloch, zlepšuje ich zásobovanie kyslíkom, čím zvyšuje vytrvalosť a odďaľuje únavu. Karnitín napomáha odbúravaniu tuku, v prípade užitia pred záťažou (tréning), posilňuje efekt spaľovania. Denná účinná dávka je 1000-2000 mg. Strava bohatá na živočíšne produkty dokáže zabezpečiť denne len približne 100-300 mg karnitínu. Tekutá receptúra posilnená vitamínom C, zabezpečí rýchle a účinné vstrebávanie!

Dávkovanie:
Užívajte denne 1-2 dávky Scitec Nutrition Carni - X Liquid 30 - 60 minút pred tréningom a medzi hlavnými jedlami na lačný žalúdok. Pred použitím pretrepať!

Každá dávka (12,5 ml) obsahuje:
Kalórie  5 Kcal
Bielkoviny < 0,1 g
Sacharidy < 1 g
Tuky < 0,1 g
L-Karnitín 1000 mg
Vitamín C 60 mg

Zložky:
Pure filtered water, L-Carnitine, acidifier (lactic acid, citric acid), fructose, vitamin C, preservative (potassium sorbate), flavoring, sweeteners (sodium cyclamate, acesulfame-K, sodium saccharin, sucralose)

Doplňujúce informácie o produkte: Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Nový produkt
991200241

Špecifické referencie

ean13
728633104277