BOSU Balančná podložka

149,00 €
S DPH
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

BOSU je balančná podložka pre balančné koordinačné cvičenie
  • Doručenie nad 49€ ZDARMA! Doručenie nad 49€ ZDARMA!
  • Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní
  • Overený Slovenský obchod Overený Slovenský obchod

Bosu balenie obsahuje:
BOSU, pumpa a DVD v anglickom jazyku.

Charakteristika BOSU:
BOSU využijete ako trampolínu, alebo balančnú plošinu. Vynikajúca pomôcka na rozvoj koordinačných schopnosti! BOSU predstavuje najnovší spôsob, ako dosiahnuť rýchlo perfektnú fyzickú kondíciu. Individuálny, alebo skupinový tréning je zameraný na zlepšenie svalovej sily, vytrvalosti, stability a koordinácie.
Cvičenie aktivuje výnimočným spôsobom brušné a chrbtové svalstvo, ako i hlboké a povrchové svaly celého tela. Bosu je ideálna pomôcka pre kondičný tréning v každej športovej disciplíne, pre rehabilitáciu, fitness i cvičenie v domácom interiéri.

Kondičný tréning obsahuje desiatky cvikov a variácii v stoji, sede, ľahu, či kľaku. Pomôcka je vhodná aj na polohovanie a nácvik Pilatesovej metódy.

Obsah balenia: BOSU, pumpa a DVD v anglickom jazyku.

S bosu sa dobre a rýchlo formuje postava aj vďaka tomu, že sa na nej dá cvičiť z oboch strán. Cvičenie na bosu, ktoré je „dole hlavou“ je predsa len náročnejšie a spočiatku sa odporúča len v prítomnosti profesionála. Ten cvičenca nielen zachytí, ak by padal, ale mu aj poradí škálu cvikov.

Je množstvo takých, ktoré sú na prvý pohľad zvládnuteľné, no nadmerne zaťažujú povedzme členky alebo kolená. Bosu má využitie aj v kondičnom tréningu, je taktiež vynikajúcou rehabilitačnou pomôckou – môže zotaviť poškodené väzivo v kolene či členku. Okrem toho zlepšuje koordináciu a držanie tela, možno ju preto zaradiť aj do pilatesových cvičení. Z fitnescentier sa bosu „neodkotúľalo“, ako niektoré „horúce hity“, je súčasťou tréningových zostáv a príprav šetkého druhu športovcov.

Cvičenie na bosu menej zaťažuje kĺby a rýchlo zlepšuje dynamickú stabilitu hlbokého stabilizačného systému tela. V porovnaní so všestrannou fitloptou má výhodu aj v tom, že stojí na mieste a neodkotúľa sa. Vďaka tomu môžete na tejto pomôcke cvičiť celkom iné cviky.

Nový produkt
991201718

Špecifické referencie