BCAA Chews 30 tabliet

4,90 €
S DPH
Príchuť
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

BCAA Chews sú žuvacie tablety s obsahom l-leucínu, l-izoleucínu, l-valínu, cukru a sladidiel!
 

Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní

 

Doručenie nad 49€ ZDARMA!

 

Overený Slovenský obchod

- Podpor svoje tréningy pohonnými hmotami!
-
3 gramy BCAA v každej dávke!
- Žuvacie tablety s obsahom l-leucínu, l-izoleucínu, l-valínu, cukru a sladidiel!


Používaj BCAA CHEWS k tomu, aby si sa rýchlo dostal ku svojim obľúbeným aminokyselinám. Pomocou žuvacích tabliet môžeš ľahko prijať dobrú dávku aminokyselín s rozvetveným reťazcom, a to počas cestovania alebo počas tréningu v posilňovni. BCAA-čka patria medzi deväť esenciálnych aminokyselín, pretože si ich organizmus nedokáže sám vytvoriť. Jediným zdrojom je denná potrava a príjem doplnkov výživy. Až 35% množstva aminokyselín svalových bielkovín tvoria BCAA-čka, ktoré sa počas intenzívneho tréningu patrične vyčerpávajú.

Dávkovanie:
Užívajte denne 1-3 dávky pred, počas a po tréningu, alebo počas dňa kedy je potrebný príjem aminokyselín.

 

Každá dávka (3 tablety) obsahuje:
L-leucín 1500 mg
L-izoleucín 750 mg
L-valín 750 mg

Zložky:
Jablko:
L-leucín, L-izoleucín, L-valín, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová; aróma zlatého jablka, látka proti hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý; palmitát horečnatý; sladildá: sukralóza, glykozidy stevie

Grapefruit: Grapefruit zloženie: L-leucín, L-izoleucín, L-valín, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová; aróma červeného grapefruitu, látka proti hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý, palmitát horečnatý; sladidlá: sukralóza, steviol glykozidy.

Doplňujúce informácie o produkte: Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Nový produkt
991204027

Špecifické referencie

ean13
728633111619