BCAA + B6 150 tabliet

15,00 €
S DPH Ihneď k odoslaniu
Množstvo
Ihneď k odoslaniu
F2 Full Force nutrition Bcaa + B6 obsahujú Bcaa a sú obohatené o vitamín B6
 

Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní

 

Doručenie nad 49€ ZDARMA!

 

Overený Slovenský obchod

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), leucín, izoleucín a valín, tvoria dôležitú skupinu esenciálnych aminokyselín. Aminokyseliny BCAA patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si naše telo nedokáže vytvoriť. Ich zdrojom môže byť potrava a doplnky výživy prijaté počas dňa. Druhou dôležitou vecou je, že aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria až 35 percent z celkových zásob úplných esenciálnych aminokyselín vo svalových bielkovinách. Formula obsahuje aj vitamín B6. Tento vitamín prispieva k normálnej tvorbe energie premenou látok, a tiež k tlmeniu pocitu únavy a vyčerpania.* Vitamín B6 zohráva úlohu pri správnom metabolizme bielkovín a glykogénu, a tiež pri normálnej činnosti imunitného systému.?

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Dávkovanie:
Odporúča sa užiť pred tréningom 1 dávku tabliet BCAA + B6. V prípade potreby je možné užiť ďalšiu dávku po tréningu, a tiež pred spánkom.

Každá dávka (5 tabliet) obsahuje:
L-leucín 2200 mg
L-izoleucín 1100 mg
L-valín 1100 mg
Vitamin B6 1,4 mg              

Zložky:
L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, Pyridoxine Hydrochloride, Microcrystalline Cellulose, Talcum powder, Collodial Silicon Dioxide, Carrier (Magnesium Stearate).

Doplňujúce informácie o produkte: Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Nový produkt
991203456
8 položky

Špecifické referencie