Anabolic Whey 4000 g

77,00 €
S DPH
Príchuť
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

Scitec Nutrition Anabolic Whey je bielkovinová zmes vysokej kvality
  • Doručenie nad 49€ ZDARMA! Doručenie nad 49€ ZDARMA!
  • Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní Možnosť výmeny alebo vrátenia tovaru až do 14 dní
  • Overený Slovenský obchod Overený Slovenský obchod

MLIEČNE BIELKOVINY S EXTRA AMINOKISELINAMI

„ANABOLIC WHEY“ je zmesou ultrafiltrovaného srvátkového koncentrátu (ktorý obsahuje bielkovinové frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu), srvátkového izolátu a komplexných mliečnych bielkovín. Ďalej sme do produktu pridali glutamín a taurín, dve aminokyseliny, ktoré majú v ľudskom tele najväčšie zastúpenie. Bielkoviny, hlavne srvátková bielkovina, sú najpopulárnejšie bielkoviny pre kulturistov. Okrem toho patria aj medzi bielkovinové zdroje najvyššej kvality. Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného a v tele uloženého dusíka z danej bielkoviny, teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka. Netto využitie bielkovín (NPU- Net Protein Utilisation) nám udáva v percentách množstvo prijatého dusíka , ktoré zostáva v tele. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zase porovnáva pomer vstrebaného množstva dusíka a zadržaného dusíka v tele. Biologická hodnota závisí od NPU a stráviteľnosti. Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým aminokyselinovým zastúpením, preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako pri mäse, rybách, mlieku a sóji.

Výraz „Anabolický“ je fyziologickým odborným vyjadrením pre metabolické procesy, ktoré vedú v tele k budovaniu! Bielkoviny sú zdrojom dôležitých aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre množenie tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto Anabolic Whey prispieva k zvyšovaniu svalovej hmoty, k jej udržiavaniu a tiež k udržiavaniu zdravia kostí.?Mliečne bielkoviny sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín, vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať v strave (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín).

*Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Dávkovanie:
Rozmiešajte 1 dávku Scitec Nutrition Anabolic Whey v 250 ml. vody. Užívanie je možné s jedlom pre doplnenie bielkovinového obsahu a samostatne po tréningu, alebo pred spánkom. V závislosti od telesnej hmotnosti a energetickej potreby užívajte 1-3 dávky.

Každá dávka (30 g) obsahuje:
Kalórie 116 Kcal
Bielkoviny 21,5 g
Sacharidy 3,8 g
Cukry 2 g
Tuky 1,5 g
Draslík 185 mg
Sodík 130 mg
Cholesterol 24 mg

"Extra Amino Matrix" 1710 mg
(Dextrose, Creatine Monohydrate, L-Glutamine, Taurine)

Zložky:
Banán: Protein blend (ultrafiltered whey protein concentrates containing lactoglobulin, lactoferrin, lactalbumin and immunoglobulin protein fractions; milk protein concentrate; whey protein isolate XP; microfiltered whey protein isolate), dextrose, Creatine Monohydrate, Sodium Chloride, L-Glutamine, Taurine, Xanthan gum, Acesulfame-K, Sucralose, natural and artificial flavor (banana).

Vanilka: Protein blend (ultrafiltered whey protein concentrates containing lactoglobulin, lactoferrin, lactalbumin and immunoglobulin protein fractions; milk protein concentrate; whey protein isolate XP; microfiltered whey protein isolate), dextrose, Creatine Monohydrate, Sodium Chloride, L-Glutamine, Taurine, Xanthan gum, Acesulfame-K, Sucralose, natural and artificial flavor (vanilla).

Čokoláda: Protein blend (ultrafiltered whey protein concentrates containing lactoglobulin, lactoferrin, lactalbumin and immunoglobulin protein fractions; milk protein concentrate; whey protein isolate XP; microfiltered whey protein isolate), dextrose, Creatine Monohydrate, Sodium Chloride, L-Glutamine, Taurine, Xanthan gum, Acesulfame-K, Sucralose, cocoa powder, natural and artificial flavor (chocolate).

Jahoda: Protein blend (ultrafiltered whey protein concentrates containing lactoglobulin, lactoferrin, lactalbumin and immunoglobulin protein fractions; milk protein concentrate; whey protein isolate XP; microfiltered whey protein isolate), dextrose, Creatine Monohydrate, Sodium Chloride, L-Glutamine, Taurine, Xanthan gum, Acesulfame-K, Sucralose, citric acid, natural and artificial flavor (strawberry), color (strawberry red).

Čokoláda orech: Protein blend (ultrafiltered whey protein concentrates containing lactoglobulin, lactoferrin, lactalbumin and immunoglobulin protein fractions; milk protein concentrate; whey protein isolate XP; microfiltered whey protein isolate), dextrose, Creatine Monohydrate, Sodium Chloride, L-Glutamine, Taurine, Xanthan gum, Acesulfame-K, Sucralose, cocoa powder, natural and artificial flavor (hazelnut, chocolate).

 

Doplňujúce informácie o produkte: Ak výrobok obsahuje príchute, môže sa nutričné zloženie mierne líšiť v závislosti od príchute. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť výrobku je vyznačená na obale (EXP, mesiac, rok). Výrobok je vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy. Pred užívaním konzultujte so svojim telovýchovným lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt nie je náhradou vyváženej pestrej stravy.

Nový produkt
991200744

Špecifické referencie

ean13
5999100001497